Przejazdy, przewozy autokarowe Warszawa

W obecnych czasach społeczeństwo staje się wciąż coraz bardziej mobilne – jest to proces, który trwa od wielu lat i wykazuje tendencję do dalszego rozwoju. W związku z tym zapotrzebowanie Klientów na szeroko rozumiane usługi transportowe ciągle wzrasta. W naszej firmie staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom każdego Klienta, podchodząc do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Dzięki temu nasza oferta jest tak bogata i może być z powodzeniem dopasowana do zapotrzebowania każdej grupy poszukującej wysokiej jakości przewoźnika autokarowego. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, lecz od lat specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu transportu autobusowego na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Podczas ponad dwudziestu lat istnienia mieliśmy okazje przemierzać miliony kilometrów, aby zawsze komfortowo, bezpiecznie i punktualnie dowieźć naszych pasażerów do celu ich podróży.

Prowadzimy współpracę z biurami podróży, dzięki czemu oferujemy przewozy autokarowe w połączeniu z pilotażem w różnych językach w formie wycieczek objazdowych. Nasza bogata oferta obejmuje przejazdy autokarowe w różnej formie i na różnych dystansach. Możliwy jest okazjonalny wynajem naszych pojazdów na rodzinne imprezy – śluby, wesela czy jubileusze – na terenie miasta Warszawa oraz poza stolicą. Dzięki zróżnicowanej flocie możemy zaoferować klientom ekonomiczne przejazdy autokarowe w bardzo atrakcyjnych cenach, dedykowanej wyjazdom takim jak pielgrzymki, wycieczki pracownicze bądź wyjazdy na szkolenia. Z kolei Klientom poszukującym najwyższego standardu i maksimum komfortu w czasie podróży, zaproponować możemy przewozy autokarowe nowoczesnymi pojazdami gwarantującymi pełną wygodę nawet na długich trasach. Autokary te wyposażone są w takie udogodnienia, jak regulacja kąta nachylenia oparcia we wszystkich fotelach oraz przeprojektowany układ siedzeń, zapewniający każdemu pasażerowi większą przestrzeń, co gwarantuje wygodę nawet w długiej podróży. Każdy pojazd w naszej flocie posiada nagłośnienie, odtwarzacz DVD, sprawną klimatyzację oraz ogrzewanie. Ponadto wszystkie autokary wyposażyliśmy w tzw. awaryjne toalety.

Nasza flota składa się wyłącznie z pojazdów renomowanych, solidnych marek. Wszystkie nasze autokary i mikrobusy regularnie poddawane są restrykcyjnym badaniom technicznym, gdyż bezpieczeństwo naszych pasażerów jest dla nas priorytetem. W naszej załodze znajdują się wyłącznie kierowcy z wieloletnim doświadczeniem z zakresu przewozu osób. Każdy z nich posiada komplet niezbędnych badań oraz ukończone profesjonalne kursy i szkolenia wymagane do pracy w charakterze kierowcy autokaru. Obsługujemy osoby indywidualne, grupy zorganizowane, firmy w kraju jak i zagranicą w zakresie:

  - Wycieczki
  - Wyjazdy zorganizowane
  - Śluby i wesela
  - Pielgrzymki
  - Przewóz osób na spotkanie lub konferencje
  - Przewóz osób na różnego rodzaju imprezy
  - Obsługa organizowanych przez klienta imprez